Greenie World Unia Europejska
image.php

Oświetlenie sklepów i punktów handlowo-usługowych LED

Oświetlenie sklepów i punktów handlowo-usługowych jest bardzo istotne, ponieważ ma duży wpływ na ekspozycję i wyróżnienie produktów na półkach. Oświetlenie LED, dzięki szerokiemu zakresowi barw świecenia, nadaje się idealnie do takich zastosowań. Naturalna barwa światła o temperaturze 4000- 4500K jest barwą, która najlepiej odwzorowuje kolory i ich nie przekłamuje. W palecie kolorów znajdują się także inne barwy światła, dzięki którym można sprawić, że oświetlenie LED wyróżni sklep lub punkt handlowo-usługowy wśród konkurencji.

Produkty marki Greenie LED polecane do zastosowania jako oświetlenie sklepów oraz punktów handlowo- usługowych to przede wszystkim:

Reflektory szynowe LED, czyli nowoczesne technologicznie rozwiązanie, dzięki któremu wiązkę światła można skierować w określonym kierunku. Reflektory LED posiadamy w różnego koloru obudowach – białych, czarnych oraz srebrnych, dzięki czemu ich design można bez problemu dostosować do wystroju sklepu. Reflektory LED oferujemy w systemach 1-fazowych oraz 3-fazowych, z czego ten drugi system jest polecany właśnie do sklepów, ze względu na swoją większą wszechstronność i możliwość sterowania każdym reflektorem na szynie. Reflektory szynowe LED to światło kierunkowe, dzięki któremu można wyróżnić poszczególne elementy pomieszczenia.

Świetlówki LED o trzonkach T8 oraz T5 to produkt, dzięki któremu można zastąpić tradycyjne świetlówki fluorescencyjne 1:1, z zachowaniem bardzo dużych oszczędności energii. Świetlówki występują w barwach świecenia idealnych do oświetlenia sklepów spożywczych, czyli w wersji mięsnej, serowej, do ryb, do pieczywa, do owoców i warzyw. Mogą być stosowane w starego typu oprawach świetlówkowych, w ladach spożywczych czy też chłodniczych. Świetlówki mają różne długości, od 60cm po 150cm. Występują w wersjach z matową lub przezroczystą przesłoną. Oferujemy dwie serie – z 5cioletnią oraz 3letnią gwarancją.

Oprawy liniowe LED to produkt, który sprawdzi się równie dobrze jak świetlówki LED. W tej kategorii źródeł światła LED, oferujemy różnego typu standardowe oraz hermetyczne oprawy z serii LH, LHS oraz LLS o różnych długościach i mocach. Można je montować natynkowo, podtynkowo lub na podwieszeniu (linki) – każdy znajdzie rozwiązanie idealne do swojego sklepu.

Panele i oprawy sufitowe LED to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku, gdy w sklepie mamy sufit podwieszany. Panele LED bardzo prosto montuje się w sufitach tego typu oraz sufitach Armstrong – w ofercie mamy produkty o wymiarach dostosowanych do tego, aby zastąpiły starego typu oprawy świetlówkowe czy rastrowe. Panele i oprawy sufitowe LED występują w różnych kształtach – zazwyczaj są okrągłe i prostokątne. Zakres mocy jest szeroki, od niewielkich oprawek 3W po mocne oprawy o ponad dziesięć razy większej mocy. Wśród takiego oświetlenia znajdą też Państwo oprawy natynkowe LED.

Witryny sklepowe często oświetlane są naświetlaczami LED, które można skierować w określoną stronę. Dzięki ich wodoszczelności klasy IP65, nadają się także to montażu na zewnątrz, dzięki czemu sprawdzą się jako oświetlenie zewnętrzne LED czy oświetlenie banera reklamowego LED.

Żarówki LED to najbardziej oczywisty produkt, który można zastosować w sklepach i punktach usługowo- handlowych. Zastępuje po prostu żarówki starego typu. Dzięki klasycznym gwintom i wtykom, wymiana jest bardzo prosta i nie wymaga wizyty elektryka. Żarówki LED można montować w oprawach czy żyrandolach po klasycznych żarówkach. Produkty na gwintach GU10 oraz MR16 zastąpią klasyczne halogeny, jednak zużyją ponad 10 razy mniej energii, co z pewnością pozytywnie wpłynie na wielkość rachunków za prąd w Państwa sklepie.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem do oświetlenia sklepów i punktów handlowo – usługowych są projektory LED, dzięki którym można wyświetlić logo sklepu lub dowolny napis. To rozwiązanie pomoże Państwa klientom trafić do właściwej lokalizacji, może także pełnić formę swoistej reklamy sklepu.

W ofercie firmy Greenie znajduje się szeroka gama źródeł światła LED, które sprawdzą się w sklepach, biurach, urzędach czy punktach handlowo- usługowych. Chętnie doradzimy oświetlenie idealne dla Ciebie.

Oświetlenie sklepów i punktów handlowo-usługowych LED

Skontaktuj się - pomożemy.